C-Services

   C-Services, s.r.o. je stavební společnost se zaměřením na výstavbu zděných domů a bungalovů na klíč. Hlavní devízou společnosti je spokojený zákazník, spolehlivost práce pracovníků, stavění z kvalitních materiálů a hlavně dodržení ceny projektu.

Pizzerie u Martina

   Pizzerie U Martina je restaurace s pizzerií, která se nachází na náměstí malebného moravského města Kyjov. Svým zákazníkům nabízíme příjemné prostředí nekuřácké restaurace ve kterém si můžete vychutnat jak speciality italské kuchyně, tak i klasické české pokrmy. Atmosféru pizzerie, vhodnou pro všední i sváteční příležitosti, dokresluje dominanta pizzerie v podobě originální italské pece.

Tatranská mliekareň TAMI

   Tatranská mliekareň je situovaná v blízkosti najvyššieho pohoria na Slovensku – Vysokých Tatier. Nachádza sa v meste Kežmarok a dodáva svoje mliečne produkty zákazníkom na Slovensku, v Čechách a Maďarsku.

Pekárna Hapek

   Pekárna Hapek,s.r.o.byla založena 1.5.1991 panem Josef Havlíčkem st. jako sdružení fyzických osob pod názvem „ Pekařství Havlíček & syn“, která bylá první soukromou pekárnou na okrese Hodonín.

Syráreň Havran

   Záhorie má vo výrobe mliečnych výrobkov dlhoročnú tradíciu. Na ňu nadviazala stavba prvého mliekarenského závodu, v ktorom bola výroba zahájená v roku 1951. Spracovávala surové kravské mlieko, nakupované od roľníkov z troch okresov. V rovnakom priestore vyvíja naša spoločnosť aktivitu i dnes.

Close Menu